Kto sme

OD ROKU 1974, INOVAČNÉ TECHNOLÓGIE PRE TRH DLAŽBY A KAMEŇA

História Raimondi SpA sa datuje až takmer do obdobia pred sto rokmi. V skutočnosti, začiatkom roku 1900 prenikla rodina Raimondi do keramického priemyslu prostredníctvom otca, zakladateľa, majster obkladač. Zakladateľ Mirco Raimondi sa vyučil u svojho otca a cvičil svoju zručnosť až do roku 1960, kedy vďaka skúsenostiam, ktoré získal v práci, Mirco začal vyrábať stroje určené na zlepšenie kvality prace a produktivity, a zároveň znížiť únavu pracovníka. Čoskoro potom, sa k nemu pripojil jeho syn a súčasný majster Ivan Raimondi rovnako ako jeho synovec Giorgio Sighinolfi (dizajnový manažér). Cez ich opatrnosť a vedenie spoločnosti prosperovala, najprv v Taliansku a neskôr aj v zahraničí. V súčasnej dobe Raimondi SpA je lídrom vo výrobe strojov, a nástrojov pre obklady a kameň, na celom svete, veľkú časť svojej produkcie vyváža. V priebehu rokov Raimondi SpA vždy dodržuje tri základné princípy:

    Kvalita, Inovácia, Efektívnosť.


PRODUKT: KVALITA, INOVÁCIA A EFEKTÍVNOSŤ PRE PROFESIONÁLOV

Raimondi SpA sa vždy sústredil na výskum výrobku pre koncového užívateľa: montér dlažby. Každý jednotlivý kus, od tých najjednoduchších nástrojov pre najzložitejšie stroj, je vyvinutý pre potreby profesionála, zamerané na tri ciele: zlepšiť kvalitu konečnej práce, zvýšiť produktivitu, a znížiť únavu pracovníka. Raimondi SpA vytvára produkty zamerané na profesionála a my rozumieme tomu, že ako profesionál očakávate kvalitu. Táto kvalita je plne zaručená Raimondi SpA, sledujeme všetky naše produkty cez vývoj, návrh, montáž, ktoré sú starostlivo znovu kontrolované na konci každého výrobného cyklu.


VYBAVENIE

Raimondi SpA operuje na viac ako 5.700 m² komerčnej továrne, z ktorej 4.600 m² je určených na výrobu a skladovanie, 850 m na obchod, administratívu, návrh, a R & D oddelenia, a 250 m² je venovaný našej konferenčnej miestnosti. Raimondi SpA pokrýva široké domáce územie, tak ako mnoho významných svetových trhov, vyvezie viac ako jednu tretinu svojej produkcie. Komerčný sektor je podporovaný stabilnou spoluúčasťou v priemysle hlavných národných a medzinárodných výstavách, vždy je preferované stretávanie s partnermi a subjektmi v tomto odvetví.


OTVORENÁ KOMUNIKÁCIA S KONCOVÝM POUŽÍVATEĽOM

Od začiatku, Raimondi SpA podporovala, stavať a udržiavať priamy kontakt s koncovými užívateľmi jeho produktov: montér dlaždíc. Raimondi SpA ponúka vlastné metódy a produkty, pre profesionálov v Taliansku a v zahraničí prostredníctvom ukážok, stretnutí, dni otvorených dverí, a uverejnovaním firemného letáku. Je to obojstranne výhodná a stabilná výmena názorov, nápadov a informácií, nepostrádateľných pre zachovanie potrebného kontaktu s užívateľmi a znalcami našich výrobkov. Rozumieme tomu, že úspech našich produktov sa opiera o spokojnosť užívateľov.


PREČO PSI ?

Od svojho vzniku v roku 1974 ako "Raimondi Mirco snc", ktoré sme použili ako obchodnú známka, ktorú sme cítili, že zdôrazňujú vlastnosti "spoľahlivosti a lojality" - vlastnosti zakladateľ natoľko ocenil - teda identifikácia ochrannej známky pre novú spoločnosť sa stal: pes, "najlepší priateľ človeka" verný, spoľahlivý a lojálni. V roku 1984 sa spoločnosť zmenila z Raimondi snc Mirco na Raimondi Srl, a druhý pes bol pridaný k prvému: novší, živo a pružne znázorňuje novú spoločnosť, zatiaľ čo prvý pes (ktorý sa teší zaslúženému odpočinku) predstavuje predchádzajúcu spoločnosť. V roku 2003 firma zmenila svoj status z Srl na aktuálne SpA [zo spoločnosti s ručením obmedzeným na akciovú spoločnosť], ponechala svoju ochrannú známku bez zmeny, táto ochranná známka stelesňuje sľub z takmer pred 30 rokov.

 

 

Otváracia doba

Po - Pia: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 12:00

STEHEL CONSTRUCTION s.r.o.

Nitrianska 540
925 51 Šintava

IČO: 36781622
IČ DPH: SK2022391195

mobil: 0905 745 622
email: info@raimondinaradie.sk
facebook: raimondisk